У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи

Автор: Шевченко Лилия

У Дніпрі через погіршення ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусної інфекції, вводять жорсткий локдаун. На тлі збільшення числа хворих на Covid-19 влада запланувала ряд змін в роботі дитячих дошкільних і навчальних закладів.

У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи - today.ua

На сьогоднішній день в Дніпрі діють карантинні обмеження, розроблені керівництвом України для «помаранчевої» зони. Однак, для стабілізації ситуації влада обласного центру вирішила частково посилити протиепідемічні заходи, запровадивши ряд заборон, які законодавчо передбачені для «червоної» зони.

Так, вирішено учнів середніх і старших класів дніпровських шкіл перевести на дистанційну форму навчання. Йдеться про учнів 5-11 класів. Учні початкових класів, з 1 по 4-ий включно, продовжать отримувати знання, сидячи за шкільними партами. Розклад уроків та перерв при цьому для них залишиться незмінним. У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи У колишньому режимі працюватимуть також і дитячі садки. За умови, що в них будуть строго дотримуватися правил, що перешкоджають поширенню коронавіруса серед дітей та персоналу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Локдаун в Дніпрі імовірно триватиме з 29 березня по 13 квітня включно. У цей період не відміняються всі обмеження, прописані для «помаранчевої» зони: необхідність використання засобів індивідуального захисту, дотримання в громадських місцях соціальної дистанції, заборона на проведення масових заходів, заповнюваність місць в залах не повинна перевищувати 50 відсотків і т.п.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію з 1 березня можна знизити до 1,32 грн за кіловат-годину

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

Українцям спишуть частину боргів за комуналку, що утворилися під час війни

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дніпрі хочуть зробити виклик швидкої допомоги платним для певної категорії пацієнтів. До кого лікарі виїжджатимуть за гроші?