У Дніпрі виклик швидкої допомоги можуть зробити платним для деяких пацієнтів

Автор: Шевченко Лилия

У Дніпрі пропонують для деяких громадян зробити виклик карети швидкої допомоги не просто платним, а дорогим задоволенням. Йдеться про певну категорію пацієнтів центрів екстреної медицини.

У Дніпрі виклик швидкої допомоги можуть зробити платним для деяких пацієнтів - today.ua

З вимогою змусити платити за приїзд бригади медиків виступив Радій Шевченко, який займає пост керівника Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф. Медик вважає, що особи в стані алкогольного сп'яніння або отримали травми в стані сп'яніння повинні оплачувати медичну допомогу.

На думку Радію Шевченко, пацієнти даної категорії дуже часто поводяться з приїхали на виклик медиками неадекватно і навіть агресивно, а багатьох травм вони могли б уникнути, якби тримали себе в руках і не пили занадто багато спиртного.

У Дніпрі виклик швидкої допомоги можуть зробити платним для деяких пацієнтів «Я вимагав і продовжую вимагати санкцій щодо громадян, які п'яні викликають «швидку». Або, якщо «швидкі» виїжджають до людей з травмами в результаті вживання великої кількості алкоголю. Такі виклики повинні оплачуватися безпосередньо потерпілими і в великому розмірі, щоб подібних випадків було менше», - заявив Радій Шевченко.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Директор Центру звернувся до всіх жителів Дніпропетровської області з рекомендацією не зловживати спиртовмісними напоями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дніпрі був розкритий великий конвертаційний центр з багатомільйонним обігом грошей.