Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації

Автор: Марченко Любов

У Павлограді Дніпропетровської області сьогодні, 23 січня, спалахнула пожежа в п'ятиповерховому гуртожитку. Вогонь виник на третьому поверсі. Полум'я охопило одне з приміщень, швидко наповнивши димом коридор третього поверху і сходові прольоти.

Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації - today.ua

Жителі четвертого поверху виявилися відрізаними від порятунку димовою завісою. Рятувальникам довелося евакуювати їх не сходами, а за допомогою автодрабини. Таким чином із четвертого поверху були врятовані двоє дорослих і одна дитина.

Поки одні рятувальники евакуювали людей, інші взялися за гасіння пожежі. Вогонь вдалося приборкати доволі швидко, проте до прибуття МНСників квартира, в якій почалася пожежа, вигоріла повністю. На щастя, вона виявилася нежитловою. Мешканці гуртожитку тримали там непотрібні речі.

Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації Причиною пожежі, кажуть і самі мешканці гуртожитків, і рятувальники, стали дитячі пустощі з вогнем. Нібито шестирічний хлопчик, залишений матір'ю без нагляду, грався з сірниками. Від і підпалив купу мотлоху, який зберігався в нежитловий квартирі.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію з 1 березня можна знизити до 1,32 грн за кіловат-годину

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Українцям спишуть частину боргів за комуналку, що утворилися під час війни

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації

"Кажуть, що 6-річний хлопчик підпалив сірниками. Грався. Це вже не перший випадок, як кажуть сусіди з третього поверху. Мама - алкашка, діти брудні вічно", - розповіла одна з мешканок гуртожитку.

Під час гасіння пожежі постраждали квартири, розташовані по сусідству з палаючим приміщенням. Рятувальники поливали їх водою, щоби не дати поширитись полум'ю. На щастя, серед людей жертв немає. Правда, троє людей постраждали і були госпіталізовані до лікарні. Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації Кілька днів у будівлі не буде електрики. Тому соціальні служби мали намір відселити звідти хоча б жителів тих квартир, які постраждали від води при гасінні полум'я. Однак люди відмовилися покидати свої оселі, заявивши, що залишаться вдома.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, пожежа, що спалахнула 21 січня в Харкові в нелегальному будинку для літніх людей, забрала життя 15 людей. По суті жертвами вогню стали всі мешканці другого поверху. В основному це люди з обмеженими фізичними можливостями, які не змогли вибратися на перший поверх через велику задимленість приміщення, і не змогли евакуюватися через вікна через те, що на вікнах були грати.