Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Поліцією Дніпропетровщини викрита так звана "група смерті", що діяла в Мережі. Правоохоронці були вражені, коли дізналися, хто був організатором і керівником цієї групи.

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду - today.ua

Як з'ясувалося в ході розслідування, група була створена нещодавно, 21 лютого. Але за такий недовгий час до неї встигло примкнути близько п'яти сотень підлітків. Керівництво "групою смерті", як встигли з'ясувати слідчі, здійснювалося з Кривого Рогу.

Учасникам давали завдання, які вони мали послідовно виконувати, щоби потім переходити до наступних етапів. Зокрема, треба було завдати собі болю, нанісши тілесне ушкодження. Знімки поранень слід було надіслати адміністратору, аби переконати, що учасник "групи смерті" налаштований рішуче і готовий іти до кінця. Кінцевим етапом, слід розуміти, мало стати самогубство.

Більшість дітей, після перших же днів спілкування і перших завдань злякались і відсіялись. Зосталося лише 13, які, очевидно, були готові йти з адміністратором до фінішу.

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Та найбільший шок чекав на поліцейських, коли вони з'ясували, хто адміністрував цю спільноту. Організаторкою і кураторкою "групи смерті" стала 15-річна дівчина із Кривого Рогу. Саме вона створила цю спільноту і давала дикі завдання її членам.

3 березня поліцейські, маючи санкцію від прокуратури, провели обшук на квартирі юної адміністраторки. Вилучені у неї в ході обшуку планшет, ноутбук і мобільні телефони містять беззаперечні докази причетності дівчини до цих злочинних діянь та її керівної ролі.

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Навіть більше, поліцейські зуміли запобігти самогубству самої дівчини, яке вона мала намір вчинити наступного дня, 4 березня.

Всі зібрані по справі матеріали та речові докази ретельно вивчаються слідством. Слідчі хочуть з'ясувати, чи не стоїть за створенням цієї "групи смерті" дорослий куратор, який керував юною адміністраторкою і підказував, що їй робити, і чи не була ця група частиною більш розгалуженої мережі аналогічних спільнот.

Нагадаємо, донька Євгена Кошового зі студії "Квартал 95" поскаржилась на шкільний булінг. Однокласники цькують її, називаючи її батька клоуном.

ДЖЕРЕЛОdp.npu.gov.ua
Як відключити рекламу в смартфоні: ТОП-3 способи
Багато власників смартфонів страждають від настирливої реклами, яка вискакує їм на екрани в найнесподіваніший момент. Ми розповімо, що потрібно відклю...
В Україну завезуть другу партію вакцини AstraZeneca: хто в черзі на щеплення
Вакцинація в Україні триває, і тільки за останній тиждень було провакциновано 72 381 осіб. На початку тижня в країну прибуло 117 тисяч доз вакцини Pfi...
Ольга Сумська поділилася рецептом смачної паски без дріжджів
Ольга Сумська дуже часто ділиться зі своїми шанувальниками різними рецептами, відкриваючи секрети приготування смачних страв. Напередодні великого рел...
Після локдауна в Україні різко злетять ціни на житло: аналітики назвали головну причину
В Україні після локдауна різко виростуть ціни на житло. Аналітики ринку нерухомості називають, як мінімум, 5%-у надбавку. При цьому на первинному ринк...
Манікюр 2021 на короткі нігті: квітковий дизайн, омбре і нейл-арт з фольгою
Манікюр на коротких нігтях виглядає акуратно і жіночно. Особливою популярністю зараз користуються відтінки синього і червоного, однотонний манікюр і н...