Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Автор: Марченко Любов

Поліцією Дніпропетровщини викрита так звана "група смерті", що діяла в Мережі. Правоохоронці були вражені, коли дізналися, хто був організатором і керівником цієї групи.

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду - today.ua

Як з'ясувалося в ході розслідування, група була створена нещодавно, 21 лютого. Але за такий недовгий час до неї встигло примкнути близько п'яти сотень підлітків. Керівництво "групою смерті", як встигли з'ясувати слідчі, здійснювалося з Кривого Рогу.

Учасникам давали завдання, які вони мали послідовно виконувати, щоби потім переходити до наступних етапів. Зокрема, треба було завдати собі болю, нанісши тілесне ушкодження. Знімки поранень слід було надіслати адміністратору, аби переконати, що учасник "групи смерті" налаштований рішуче і готовий іти до кінця. Кінцевим етапом, слід розуміти, мало стати самогубство.

Більшість дітей, після перших же днів спілкування і перших завдань злякались і відсіялись. Зосталося лише 13, які, очевидно, були готові йти з адміністратором до фінішу.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію з 1 березня можна знизити до 1,32 грн за кіловат-годину

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Українцям спишуть частину боргів за комуналку, що утворилися під час війни

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Та найбільший шок чекав на поліцейських, коли вони з'ясували, хто адміністрував цю спільноту. Організаторкою і кураторкою "групи смерті" стала 15-річна дівчина із Кривого Рогу. Саме вона створила цю спільноту і давала дикі завдання її членам.

3 березня поліцейські, маючи санкцію від прокуратури, провели обшук на квартирі юної адміністраторки. Вилучені у неї в ході обшуку планшет, ноутбук і мобільні телефони містять беззаперечні докази причетності дівчини до цих злочинних діянь та її керівної ролі.

Поліція Дніпропетровщини викрила підліткову “групу смерті“: хто схиляв дітей до суїциду

Навіть більше, поліцейські зуміли запобігти самогубству самої дівчини, яке вона мала намір вчинити наступного дня, 4 березня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Всі зібрані по справі матеріали та речові докази ретельно вивчаються слідством. Слідчі хочуть з'ясувати, чи не стоїть за створенням цієї "групи смерті" дорослий куратор, який керував юною адміністраторкою і підказував, що їй робити, і чи не була ця група частиною більш розгалуженої мережі аналогічних спільнот.

Нагадаємо, донька Євгена Кошового зі студії "Квартал 95" поскаржилась на шкільний булінг. Однокласники цькують її, називаючи її батька клоуном.